forbrain Ürünleri

fortest (Ölçme - Değerlendirme)

Tüm dünyada kabul görmüş, geçerli ve güvenilir ölçme araçlarıyla; bilişsel becerilerinizi, bireysel farklılıklarınızı ölçen, değerlendiren ve ihtiyaçlarınız, hedefleriniz doğrultusunda programlar öneren forbrain ürünüdür. Beyninizin işleyişini, bilişsel becerilerinizin güçlü ve gelişmeye açık yönlerini belirlemek ve farklılıklarınızı ortaya çıkartmak için fortest.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bilişsel Becerileri Değerlendirme Testi
formath (Matematiksel Zekayı Geliştirme)

Matematiksel bilgi ve kavramları öğretirken, bilişsel ve matematiksel becerileri geliştiren ve öğrencilere öğrenme stratejileri kazandıran forbrain tarafından tasarlanmış matematik öğrenme modelidir. Matematiksel bilgileri artırmak ve kalıcılığını sağlamak, matematiksel beceriyi geliştirmek, özgüveni artırmak ve matematiği gerçek hayatta kullanabilmek için formath.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

formath, Matmetik Becerisini Geliştirme, Diskalkuli

forgym (Egzersizle Beyin Geliştirme)

forgym kinesiyoloji ve Brain Gym’den yararlanarak hazırlanmış bedensel aktivitenin bilişsel becerileri desteklediği forbrain ürünüdür. Fiziksel aktivelerle sağ ve sol beyin loblarınızı bir arada ve dengeli kullanabilmenizi sağlar. Daha iyi odaklanabilmek, konsantrasyonu artırmak, organizasyon becerisini geliştirmek ve hareket etmenin önemini kavramak için forgym.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 Egzersizle Beyin Geliştirme, forgym

forfood (Beyin için Besin Desteği)

Beyninizin ihtiyaç duyduğu sağlıklı besinleri önererek, bilişsel becerilerinizi güçlendirmenizi destekleyen forbrain ürünüdür. Bilişsel becerilerinizi fizyolojik olarak desteklemek, beynin işleyişini hızlandırmak, dolaşımı düzenleyerek beyne kan akışını hızlandırmak ve metabolizmayı hareketlendirerek beyne destek vermek için forfood.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 Beyin için Besin Desteği, forfood

forgames (Zeka Oyunları)

İddia ediyoruz siz çok eğlenirken oyunlarımız beyninizde şimşekler çaktıracak! Oyun oynayarak karar verme, problem çözme, konsantrasyon, taktik, organizasyon, kritik düşünme, görsel algı, soyut düşünme, yaratıcılık gibi pek çok beyin fonksiyonunuzu harekete geçirin. Eğlenmek ve eğlenirken yeteneklerinizi keşfetmek ve beynin kullanımını geliştirmek için forgames.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız.


 Akıl ve Zeka Oyunları, forgames


Bizi Takip Edin
       forbrain twitter
Etkinlik Takvimi